Slagter en Willemsen starten M-dag met zeges

Don Willemsen met Orange Clover Carlou Balou (v. Cento). Foto FotoTrailer
Don Willemsen met Orange Clover Carlou Balou (v. Cento). Foto FotoTrailer

Springruiters Lars Slagter en Don Willemsen (foto) zijn vandaag, dinsdag, begonnen met een zege in de eerste groep klasse M. Nadat Lars de eerste rubriek had gewonnen met Anouk S.H. (v. Ovidius), was Don Willemsen de beste in het progressief met Orange Clover Carlou Balou (v. Cento). 

Lars Slagter met Anouk S.H. (Ovidius)
Lars Slagter met Anouk S.H. (Ovidius)

Klasse M, groep 1

1e parcours (tweefasen speciaal):

1. Lars Slagter, Anouk S.H. (Ovidius)

2. Don Willemsen, Furore

3. Mark Voskes, Valencia de Ninive (Va-Vite)

4. Berber Dijkman, Quasi Lord Z (Quasimodo)

5. Don Willemsen, Orange Clover Carlou Balou (Cento)

 

2e parcours (progressief)

1. Don Willemsen, Orange Clover Carlou Balou (Cento)

2. Rolien Albring, Gigolo SIH (Mr. Blue)

3. Eric ten Cate, Calvin (Connor)

4. Berber Dijkman, Quasi Lord Z (Quasimodo)

5. Patrik Amsink, Udo

Bas van der Aa en Angelique Hoorn

In de tweede M groep ging Bas van der Aa met de eerste prijs aan de haal op Gregor L.V. (v. Indoctro). In het progressief won Angelique Hoorn op Guapa (v. Cantos).

Klasse M, groep 2
1e parcours (tweefasen speciaal)

1. Bas van der Aa, Gregor L.V. (Indoctro)

2. Judith Vetker, Freetown (Vigaro)

3. Angelique Hoorn, Guapa (Cantos)

4. Michael Greeve, Eurohills Fiolieta (Carambole)

5. Bas van der Aa, Cartoon HL (Catoki)

 

2e parcours (progressief)

1. Angelique Hoorn, Guapa (Cantos)

2. Judith Vetker, Freetown (Vigaro)

3. Mareille van Geel-Schröder, Feminka (Verdi)

4. John Popely, Friday (Harley VDL)

5. Vincent Geerink, Francesco (Zambesi)

 

 

Cynthia Overmaat en Gerrit Veenstra

Cynthia Overmaat met From Bogibo (v. Chaccomo) en Gerrit Veenstra met zijn snelle schimmeltje After Pleasure Toltien (v. For Pleasure) wisten de derde groep in de klasse M te winnen. Tweemaal tweede was Gerben Morsink.

Klasse M, groep 3

1e parcours (tweefasen speciaal)

1. Cynthia Overmaat, From Bogibo (Chaccomo)

2. Gerben Morsink, Red Cat (Carthino Z)

3. Pim Mulder, Fancy Roos VDL (Baltic VDL)

4. Rens Rovers, Fresco Blue (Zirocco Blue VDL)

5. Isabelle van Straaten, Deciebelle-s (Quite Easy)

 

2e parcours (progressief)

1. Gerrit Veenstra, After Pleasure Toltien (For Pleasure)

2. Gerben Morsink, Red Cat (Carthino Z)

3. Stijn Roelink, Souplesse (Carthino Z)

4. Rens Rovers, Fresco Blue (Zirocco Blue VDL)

5. Rieanne Burgwal, Don Way (Silverstone)

Reactie schrijven

Commentaren: 2
  • #1

    Nina Anastasio (woensdag, 01 februari 2017 04:29)


    Nice answers in return of this issue with solid arguments and telling all about that.

  • #2

    Wonda Iversen (donderdag, 02 februari 2017 15:16)


    Hello! I could have sworn I've been to this blog before but after checking through some of the post I realized it's new to me. Anyways, I'm definitely glad I found it and I'll be bookmarking and checking back frequently!

Location:

Manege de Vossenbos

Bruinehoopsweg 2

7645 BJ  WIERDEN

+31 (0)546-573794 (tel.nr. tijdens concours)